"הכל זורם" ניוזלטר פסיכולוגיה תהליכית, ספטמבר 2013

שלום לכולם,                                                                        תמונה מוטבעת 1
יולי ואוגוסט חלפו הלכו להם, ואי אפשר שלא להבחין בסימני הסתיו. החצבים, העננים, הירגזים, החסידות והשקנאים שנחתו בחולה, ונשירת הסתיו של החתולים והכלבים….
ראש השנה קרב, איתו באות החלטות ותובנות פנימיות וחיצוניות והכרה בזמן שחולף, על כל משמעותו. ההתחלות תמיד מרגשות ומפעילות אותי, אבל איתן באות גם מחשבות אחרות. כמו למשל, שלא ברור מי יהיה פה בראש השנה הבא…. תמיד יחד המחשבות הללו.
מחשבות על impermanence, על אי הקביעות של הדברים כולם, ועד כמה אנחנו, אני, מחוברים ותלויים בקביעותם של הדברים, וחרדים מהשינוי. וגם, איך כל שנה מלמדת אותי להשען עוד אל תוך האי-קביעות הזו, להכיר, לקבל, להתרכך אליה. ביחד, תמיד ביחד, החרדה וההבנה, השמחה והעצב, הנוכחות והגעגוע.


וגם חדשות ומעשים יש:

קבוצת הנשים "מעורב ירושלמית" ממשיכה ונפתחת ומזמינה משתתפות חדשות. הקבוצה נפגשת בימי ב', אחת לשלושה שבועות, בין 18:30-21:30, בארנונה בירושלים. המפגש הראשון יתקיים ב- 30/9. אם יש לכן עניין להצטרף או להפנות אישה טובה – כתבו או דברו איתי. 

יצא ספר חדש ל- Dawn Menken, מוסמכת ותיקה ומלאת חוכמה, שמתמקדת בעבודה עם ילדים והורים ובהדרכת מורים. Raising Parents Raising kids שמו, ואפשר להשיג אותו כאן
דון כתבה לי שבהמשך תהיה גם הוצאה של ספר אלקטרוני.

ואחרון אחרון חביב – קבוצת פייסבוק חדשה,  ששמה (הפתעה!) "הכל זורם" והיא נועדה עבור כל מי שרוצה להיות מעורב/ת ולהתעדכן במה שקורה בפסיכולוגיה תהליכית, בארץ ובחו"ל. מוזמנים בחום לעשות לייק ולבקש להצטרף לקבוצה.
אני מאחלת לכולנו שהשנה הזו תהיה לנו דלת לתוך ה- dreaming, שנשים לב לפלירטים שהעולם שולח לנו ונלך אחריהם ושנקשיב לכל הקולות בתוכנו וסביבנו.
אה, וגם בריאות, אהבה ושלווה. 

להתראות, 
מיכל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *