"הכל זורם", ניוזלטר פסיכולוגיה תהליכית, אוקטובר 2013

סתיו קריר לכולם,
 
איזה כיף שהתחיל הסתיו. האור והשמיים מצטללים, האויר מתקרר, והאזניים של סוזי (הכלבה שלנו) הצמיחו את הציצות החורפיות שלה. (זה מחמם?)
החגים עברו. אנחנו היינו ביותר מידי הלוויות בשביל עונת חגים אחת. אבל ככה זה בחיים. זה לא מתפזר איך שאנחנו רוצים. שמחה להגיע ל"אחרי החגים".
 
 
ומה באמתחנו?
 
שני כנסים מעניינים ביותר – האחד בהשתתפות דני לואיס, תלמיד פסיכולוגיה תהליכית מתקדם, והשני בהשתתפותי.
 
"הקולות בתוכנו" – הכנס הארצי הראשון בנושא סכיזופרניה למתמודדים בני משפחה ומטפלים
דני לואיס ידבר בכנס על גישות טיפול ותמיכה המתייחסות לשמיעת קולות (כמו גם הזיות חושיות אחרות ואמונות יוצאות דופן) כאל חוויה אנושית לגיטימית עם משמעויות והקשרים פנים-אישיים, חברתיים וטרנספרסונליים. ההרצאה באה לקדם אפשרות לקבלה והתמודדות מיטיבה עם שונות נפשית מעבר לעמדות הרפואיות והחברתיות המקובלות.

הכנס יתקיים ביום ג', ה- 22/10/13 בבית ציוני אמריקה בתלאביב. להרשמה ופרטים נוספים הקליקו כאן


הכנס השני הוא כנס הליווי והתמיכה הרוחנית השנתי העשירי שמאורגן ע"י עמותת "מעגן-תשקופת" בירושלים, ובו ארצה עלעבודה עם מצבי קומה (תרדמת). הכנס יתקיים בימים ג'-ד', 5-6/11/13, במלון נווה-אילן בהרי ירושלים. (ההרצאה שלי תתקיים ביום ג' ב- 14:15). לפרטים נוספים והרשמה הקליקו כאן
 
 
קבוצת הנשים הירושלמית השניה בהנחייתי פותחת את שעריה למשתתפות חדשות. הקבוצה נפגשת בימי ב' בערב פעם בשלושה שבועות, בארנונה בירושלים.
הקבוצה תהיה מקום בטוח  לעבוד ולהתמקד במה שמעסיק אותנו בחיים, באמצעות הכלים של הפסיכולוגיה התהליכית. בכל פגישה נתמקד באחת או יותר מן המשתתפות, נתרגל עבודה פנימית ונקיים דיונים ועבודה קבוצתיים. ההצטרפות אינה מצריכה ידע או תרגול מוקדם. רק רצון וסקרנות לגבי המתרחש בתוכנו, בגוף שלנו ובחלומות.
 
להרשמה ולפרטים נוספים אתן מוזמנות לפנות אלי: eymich at gmail dot com או 050-7425327
 
ולסיום, משהו עבור אוהבי כדור-הארץ והמודעות הסביבתית. הסרטון הזה (כאן בקישור) הוא המשך לסרטון הגאוני The Story of Stuff (שמסביר בצורה גאונית ופשוטה למה ואיך הצריכה המתגברת שלנו של חפצים מזיקה לכולנו). בסרטון ההמשך מדברים על פתרונות. 
תהנו!
 
שיהיה לנו סתיו קריר ונעים, 
 
מיכל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *